:::Orhan Bıyıklı Fan Sitesi:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::Orhan Bıyıklı Fan Sitesi:::

Bu sitede Orhan Bıyıklı Hakkında herşeyi bulabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Orhan Bıyıklı Forumu Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Kas. 25, 2010 5:52 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:34 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:31 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:26 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:21 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:17 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:16 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:15 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:13 pm
C.tesi Mayıs 08, 2010 7:50 pm

arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
nazmiye
Üye
Üye
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap : kollayıcı

arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Vide
MesajKonu: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 11:36 am

Shocked bilen varsa söylesin
nazmiye
Üye
Üye
Kadın
İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:46 pm

arkadaslar Siz nasil met siteye Üye oldunuz gerçekten anlamıyorum ... hic Cevap yazmıyorsunuz yorum fade nasil bi Sey met. kendi sorumu yanıtlayım belki bilmiyorsunuzdur da Cevap yazmıyorsunnuzdur orhan abinin karısı ciddi ciddi Öğretmen izmitte ... ben cok şaşırıyorum sizler .......... nasil tanıştılar acaba gerçi yanıma kadar yakışıklı adamla kim öndeydi evlenir.nerde olsada bulur AMA BİR Sey var: cok Şanslı birisi Bence burcu abla Shocked sunny
nazmiye
Üye
Üye
Kadın
İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:48 pm

ya kusura bakmayın cümleler devrik ama benden değil.gönderince şekli değişiyor.türkçem iyidir.
stvkolik
Üye
Üye
stvkolik
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap : Yiğit Fanı

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 9:48 am

Bence bu konular bizi ilgilendirmez, Orhan abimin özel hayatı...Her şeyi kendi bilir, bize ne...
http://www.samanyolufanlari.com
nazmiye
Üye
Üye
Kadın
İş/Hobiler :

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 7:26 pm

arkadaşımmm ben bu siteye ilk girdiğimde belirttim.döğüş olmasın diye ama sen kalkmışsın orhan abinin özel hayatından bizene diyorsunnnnnn oldu mu sence burası orhan abinin sitesi ee onunla ilgili yorum yapmak zorundayız diye düşünüyorum.ve kötü bi şey de demiyoruz yani böyleşeyler olmasın kırmıyalım birbirimizi...
stvkolik
Üye
Üye
stvkolik
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap : Yiğit Fanı

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 5:54 pm

Dövüş olmasını ben de istemem, o mesajı da kavga çıksın diye yazmadım...Evet burası onun fan sitesi, hepimiz onun fanıyız, yani onu seviyoruz, bu durumda onun özel hayatına da saygı göstermemiz gerekir...O yüzden dedim onun özelinden bize ne diye...
http://www.samanyolufanlari.com
melike
Üye
Üye
Lakap :

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:23 pm

Smile internetten araştırdım internette karısının öğretmen olduğunu söylüyorlardı.
Rolling Eyes galiba öğretmen
melike
Üye
Üye
Lakap :

MesajKonu: Geri: arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?   arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı? Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 6:26 pm

yha hiç bu siteye ghirmiyor musunuz? Crying or Very sad

arkadaşlar orhan abinin karısı ne iş yapıyor bilen var mı?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası