:::Orhan Bıyıklı Fan Sitesi:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::Orhan Bıyıklı Fan Sitesi:::

Bu sitede Orhan Bıyıklı Hakkında herşeyi bulabilirsiniz.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Orhan Bıyıklı Forumu Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Kas. 25, 2010 5:52 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:34 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:31 pm
Çarş. Haz. 16, 2010 6:26 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:21 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:17 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:16 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:15 pm
Perş. Mayıs 27, 2010 6:13 pm
C.tesi Mayıs 08, 2010 7:50 pm

orhan bıyıklı abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
nuran_42_07
Üye
Üye
Lakap :

orhan bıyıklı  abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin Vide
MesajKonu: orhan bıyıklı abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin   orhan bıyıklı  abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:20 pm

orhan bıyıklının hayranıyım ona bayılıyorum herkes bunu bir gün anlarda sever
Very Happy Smile Laughing Wink I love you I love you I love you I love you Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Very Happy Smile I love you I love you I love you Laughing Laughing Laughing
hayranları için imzalı fotoları istiyorum eğer isterseniz beni destekleyin.
kollama dizisindenecip amir ve yiğit karşılaşınca süper oluyorlar sabit ise sabitmobil diye söyleyişi dilimde kaldı onu hangi filmde görsem hep sabit mobil diyorum orhan bıyıklıyı okadar çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
seviyorum ki buraya sığmaz
stvkolik
Üye
Üye
stvkolik
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap : Yiğit Fanı

orhan bıyıklı  abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin Vide
MesajKonu: Geri: orhan bıyıklı abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin   orhan bıyıklı  abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 9:51 am

Ben de bunu isterim Smile ben de onu çok seviyorum I love you ama Orhan abimin zamanı olmuyodur ki Rolling Eyes
http://www.samanyolufanlari.com

orhan bıyıklı abimiz duysun bizi bir imzalı foto göndersin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası